از شروع کنسرت های تهران تا اتمام تور کنسرت های نوروزی

http://s9.picofile.com/file/8290818700/%D8%B3%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86_%D8%AE%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C_17.jpg

غزاله پروینی – سیروان فنس : پس از یک سال سیروان بازگشت خوبی را در کارنامه ی کاری خود جای داد
سیروان که ١٢ سال است در راستای خوانندگی وارد عرصه ی جامعه شده وی در ١۶ روز ٢١ سانس کنسرت خود را به فروشش رساند و در ٩ شهر به هنر نمایی پرداخت .
سیروان با تحولی فراوان بر روی استیج ظاهر شد او در کنسرت بهاری خود برنامه ی اهنگ هایش را متفاوت تر از برنامه ی تهرانش اجرا کرد وی چندین ترک را حذف و بجای انها از ترک های البوم قبلی و سینگل ترک های قدیمی که بیشتر در بین عامه جا افتاده بود را اجرا کرد.
او در چندین شهر وادار به تمدید دوباره ی سانس کنسرت شد و باز طرفداران همه ی بلیط ها را سولد اوت کردند و برای عده ای نرفتن به کنسرت خواننده ی مورد علاقه ی خود رقم خورد .
دهم فروردین ماه اخرین کنسرت نوروزی سیروان بود که سیروان در این راستا پستی منتشر کرد که در آن از طرفداران تشکر کرد که در کنسرت ها حضور پررنگی داشتند و سال نو را به همه تبریک گفت.
سیروان در تهران ، کیش ، بندرعباس ، بندر انزلی، ساری ، چالوس ، رامسر ، متل قو و نور به اجرا پرداخت و یاشا حکمی ، نریمان ناعمی ، امیر دانایی ، مجید پروریان ، مرتضی مسگر و طاها مظاهری همراه با سیروان به هنر نمایی پرداختند و ٢١ سانس به یاد ماندنی را برای تک تک طرفداران رقم زدند .

با اجرای قطعات آلبوم «بی‌مرز» در سالن میلاد؛ آخرین سانس کنسرت سیروان در سال ۹۵ برگزار شد

http://imgh.us/site_5.jpg

نوای فارس : با برگزاری دو سانس دیگر در روز ۲۸ اسفندماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، اجراهای سیروان خسروی در سال ۹۵ به پایان رسید.

ادامه مطلب …

در آخرین شب های زمستانی و در سالن میلاد؛ انتظار سیروانیست ها به پایان رسید!

 http://imgh.us/28902aaa05584b328c349cfe61ac5198.jpg

نوای فارس- مهسا مقیلان:  چهره ی مطرح سال های اخیر موسیقی پاپ ایران، که این روزها با رونمایی از وب سایت جدیدش،‌ مسیری تازه برای فعالیت حرفه ای اش والبته برای طرفدارانش باز کرده، پس از گذشت یک سال برای طرفداران تهرانی اش در سالن میلاد نمایشگاه تهران به روی صحنه رفت.

ادامه مطلب …

بازگشت سیروان بعد از ٨ ماه ( کنسرت اکس بلک)

سیروان پس از اجرای ١١ بهمن ٩۴ اولین اجرای امسالش رو ٣ مهر ماه در برج ازادی روی استیج برد این کنسرت با اسپانسری اکس بلک بود و طرفداران خوش شانسی که در این کنسرت حضور داشتند به قید قرعه برنده ی بلیط شده بودند .

این شب فوق العاده با هنر نمایی ٣ دی جی ای که اهنگ بازم بتاب رو میکس کرده بودند شروع شد و سپس پس از اتمام میکس ها دی جی ها با تشویق شنونده ها راهی بک استیج شدند .

ادامه مطلب …

از مُهرِ تاییدِ بهار نزدیکه در کیش تا اولین بارش بارون پاییزی در اصفهان

سیروان فنس_نسیم احمدی: در شامگاه  واپسین روز سال ۹۴ سیروان و گروهش در “سالن تالار شهر” جزیرۀ “کیش” به روی صحنه رفتند و یک اجرای فوق انرژیک را در ۲۹ اسفند ۹۴ از خود در جزیرۀ کیش به یادگار گذاشتند.
نوازندگان یک یه یک به روی صحنه آمدند و پشت سازهای خود مستقر شدند ، اکنون زمان آن بود که خالق لحظات پر هیجانِ حضاری که حتی یک صندلی خالی در سالن باقی نگذاشته بودند ، با یک قطعۀ خاطره انگیز برای لحظه ای کوتاه  تمامی آنها را در کنار تمامی خاطرات شیرین و گاه تلخ آنها بنشاند.
تو خیال کردی بری ، دلم برات تنگ میشه / نمیدونستی دلم به سختی سنگ میشه
سرآغاز قطعه ای بود که سیروان برای آخرین بار با اجرای گوش نواز آن در زمستانِ جزیرۀ کیش حضار را دل گرم میکرد ، و سولوی ساکسفون نریمان ناعمی که هر شنونده ای را به وجد می آورد در اجرای بی نقص این قطعه بی تاثیر نبود.
“بهار نزدیکه” عنوان قطعه ای بود که مهر تایید را بر حال و هوای بهاری جزیرۀ کیش زد.
همچنین در ادامه قطعاتی نظیر : دوست دارم ، نه نرو ، خاطرات تو ، عاشقتم ، دلم گرفته ، کجایی تو ، یه روزی میای ، به همین زودی ، آره ، من عاشقت شدم ، بارون پاییزی ، بیقرار ، اگه تو مال من نیستی ،و دوست دارم زندگی رو ؛ توسط سیروان و اعضای بندِ حرفه ای او به اجرا در آمد.
همچنین در دومین روز از فصل بهار ، نابغۀ تنظیم اولین اجرای خود را از سرزمین ریتم و موسیقی آغاز کرد.
“هتل هرمز” بندرعباس در میان انبوهی از دود و باریکه های نور که سهم بسیاری در به ثمررساندن یک کنسرت بی نظیر بهاری داشتند و انرژی غیرقابل وصف حضار و به تبع آنها سیروان و اعضای گروهش که با تمامی قطعات را با جان و دل اجرا میکردند ؛ یک هیجان بی نظیر را تجربه کرد.
همراهی بی وقفۀ مردم در اجرای قطعات خاطرات تو ، کجایی تو ، دلم گرفته ، به همین زودی و دوست دارم زندگی رو نقطۀ عطف این کنسرت بود.
همچنین لازم به ذکر است که این کنسرت برای اولین بار در “فضای باز” و با انرژی فوق العاده و مثال زدنی به همت شرکت “هنرمندان خاک جنوب” به ثمر رسید.
در ادامۀ تور کنسرتهای نوروزی سیروان ، ۴ و۱۰ فروردین “کیش” ، ۶ فروردین “چالوس” ، ۷ فروردین “نارنجستان”  از اجراهایی بودند که به روی صحنه رفتند.
همچنین ۱۱ فروردین “سالن نگین نقش جهان” در سپاهان شهر “اصفهان” برای اولین بار میزبان خالق جاده رویاها بود که
پیش از سیروان در بهمن ماه سال ۹۴ در نزدیکی اصفهان – نجف آباد-  به اجرا برای هواردانش در این شهر پرداخته بود.
امیر دانایی ، مجید پروریان ، علی طاهایی ، علیرضا ثنایی ، یاشا حکمی و نریمان ناعمی از اعضای بند سیروان بودند که او را در اجراهای موفق نوروزی اش همراهی کردند.
با تشکر از فروغ بیدمشک برای همراهی در تهیه گزارش کنسرت کیش و محمد مهدی درتاج برای تهیه گزارش کنسرت بندرعباس.
در ادامه کنسرت اصفهان را به روایت نگاهِ “ایمان عراقی” مشاهده میکنید.

 

ادامه مطلب …

جاده رویاها استوار از جشنواره موسیقی فجر عبور کرد

جاده رویاها استوار از جشنواره موسیقی فجر عبور کرد

سیروان فنس_نسیم احمدی : جشنواره موسیقی فجر در هفتمین شب از برگزاری اش در سالن میلاد میزبان سیروان خسروی و طرفدرانش بود.
حاضران با شمارش معکوسی که در سالن سر داده بودند و هرقدر به سمت کوچکترین عدد آن سوق میخوردند بیتاب تر از پیش می شدند ، به وضوح شور و اشتیاق خود را به رخ سالن میلاد می کشیدند.
نورپرداز این کنسرت با بازی رنگ ها صحنه را مهیج میکرد و نوازندگان یک به یک به روی صحنه می آمدند و پشت سازهای خود قرار میگرفتند. دیگر زمان ورود سیروان به روی صحنه فرا رسیده بود و اعضای بند او با نواختن قطعۀ ریتمیک و خاطره انگیز “تو خیال کردی بری” نوید حضور او به روی صحنه را می دادند.
تو خیال کردی بری ، دلم برات تنگ میشه / نمیدونستی دلم به سختی سنگ میشه/
سیروان به روی صحنه آمد و به اجرای این قطعه که در زمره اولین آثار خلق شده توسط اوست پرداخت.
بعد از پایان اولین اثر این کنسرت او با حضار احوالپرسی کرد و با جملاتش فضای خاصی را در سالن بوجود آورد.
در ادامۀ این کنسرت قطعات آره ، من عاشقت شدم ، عاشقتم ، کجایی تو که در حین اجرای آن موزیک ویدیویی که توسط علی قاضی زاده تهیه شده بود به روی مانیتورها به نمایش در آمد ، بارون پاییزی ، بیقرار ، اگه تو مال من نیستی ، به همین زودی ، بازم بتاب ، نه نرو ، دوست دارم ، یه روزی میای ، خاطرات تو که همزمان با اجرای آن موزیک ویدیویی که توسط مجید فرهبد به ثمر رسیده بود در برابر حاضران به تصویر کشیده شد ، دلم گرفته و “دوست دارم زندگی رو” که بعنوان آخرین قطعه اجرا شد و طرفدران در همراهی و همخوانی با سیروان طی اجرای آن سنگ تمام گذاشتند و باز هم اجرای آنرا ماندگار کردند.
در میان اجرای قطعات سیروان از حضار سوال کرد که چه کسانی برای اولین بار است که در کنسرت او حضور یافته اند؟ که در پاسخ دست های زیادی بلند شد که برای خود سیروان هم بسیار جالب توجه و تعجب برانگیز بود که او هم در پاسخ به آنها ذکر کرد که به دلیل سرما خوردگی صدایش خش دارد.
او پس از اجرای آهنگ “دوست دارم” به معرفی اعضای بند خود پرداخت که : علیرضا ثنایی ، یاشا حکمی ، نریمان ناعمی ، علی طاهایی و مجید پروریان اعضای گروه پر انرژی او بودند که او را در این کنسرت همراهی کردند.

عکس های کنسرت بزودی…