با اجرای قطعات آلبوم «بی‌مرز» در سالن میلاد؛ آخرین سانس کنسرت سیروان در سال ۹۵ برگزار شد

http://imgh.us/site_5.jpg

نوای فارس : با برگزاری دو سانس دیگر در روز ۲۸ اسفندماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، اجراهای سیروان خسروی در سال ۹۵ به پایان رسید.

ادامه مطلب …

در آخرین شب های زمستانی و در سالن میلاد؛ انتظار سیروانیست ها به پایان رسید!

 http://imgh.us/28902aaa05584b328c349cfe61ac5198.jpg

نوای فارس- مهسا مقیلان:  چهره ی مطرح سال های اخیر موسیقی پاپ ایران، که این روزها با رونمایی از وب سایت جدیدش،‌ مسیری تازه برای فعالیت حرفه ای اش والبته برای طرفدارانش باز کرده، پس از گذشت یک سال برای طرفداران تهرانی اش در سالن میلاد نمایشگاه تهران به روی صحنه رفت.

ادامه مطلب …

از طراحی وبسایت جدید تا افزوده شدن امکان خریداری بلیت عکاسی

http://imgh.us/photo_2017-03-13_14-12-20.jpg

نوای فارس – سجاد مالمیر : سیروان خسروی خواننده مطرح پاپ که سایت رسمی خود را از اسفندماه امسال با برنامه‌های ویژه‌ای بروزرسانی کرده، اکنون با هدف حمایت از طرفداران و حامیان واقعی خود، یک سیستم بلیت‌فروشی راه‌اندازی کرده که بر اساس آن طرفدارانش می‌توانند پس از کنسرت‌های مختلف این خواننده با او عکس یادگاری بگیرند.

به موجب قابلیت‌ جدید وب‌سایت سیروان، آن دسته از طرفدارانی که ۶۵ امتیاز هواداری دارند، می‌توانند به بخش پروفایل خود مراجعه کرده و امتیازشان را به یک کوپن تبدیل کنند و در نهایت از طریق آن کوپن وارد بخش فروش بلیت عکاسی شده و در آن‌جا نسبت به خرید بلیت عکاسی با سیروان اقدام نمایند.

سیروان خسروی پیش‌تر در خصوص این اقدام گفته بود:« من همیشه شاهد این موضوع بودم که بسیاری از هواداران اصلی از عکس گرفتن جا مانده‌اند و این اتفاق همیشه من را ناراحت می کند. اما خوشبختانه با این شرایط جدید همه چیز مشخص شده و برای آن برنامه ریزی می‌شود.»

خرید بلیت عکاسی با سیروان به طور رایگان و از طریق امتیازهای هواداری انجام می‌شود. امتیازهای هوادارای نیز در مقابل حمایت‌های طرفداران سیروان به آن‌ها تعلق می‌گیرد. برای مثال کسانی که هر تک آهنگ این خوانند را از وب‌سایتش خریداری ‌کنند، ۱۵ امتیاز هواداری می‌گیرند. چندی پیش نیز کدی در آلبوم «آنپلاگد» سیروان وجود داشت که خریداران آلبوم با وارد کردن آن کد در حساب کاربری خود، به ۵۰ امتیاز هواداری ‌رسیدند. بنابراین مشخص است که خرید آلبوم‌های سیروان امتیاز هواداری بالایی برای طرفدارانش به همراه خواهد داشت. این امتیازها علاوه‌بر عکس گرفتن با سیروان، کاربردهای دیگری چون خرید صندلی‌های خوب کنسرت نیز دارد.

فروش رایگان و کوپنی عکاسی با سیروان از هم‌اکنون در بخش خرید بلیت عکاسی وب‌سایت این خواننده صورت می‌گیرد و هواداران این خواننده می‌توانند برای خرید بلیت عکاسی در کنسرت‌ روزهای ۲۷،۲۶،۲۵ و ۲۸ اسفند به آدرس فوق مراجعه نمایند. عکاسی با سیروان پس از اتمام کنسرت‌های این خواننده انجام می‌شود و برای انجام این کار لازم است که طرفداران سیروان بلیت سانس مربوطه را همراه خود داشته باشند.

برنامه عکاسی با خواننده، برای اولین بار است که در ایران اتفاق می‌افتد. این برنامه از آن‌جایی که هدفش احترام به ذات هواداری است، می‌تواند یک اتفاق بسیار جالب و هیجان‌انگیز برای علاقه‌مندان به سیروان خسروی باشد و نشان‌دهنده اهمیت پدیده‌ای به نام طرفدار است. سیروان خسروی با این کار خود، یک راه حل منطقی برای ارتباط نزدیک با هوادارانش پیدا کرده است که می‌تواند نویدبخش افزایش ارزش مخاطبان در نزد هنرمندان باشد.

همینطور در وبسایت باتن جدیدی به نام بازیابی بلیت افزوده شده تا طرفداران بتوانند از طریق لینک زیر بلیت از دست داده خود را مجددا بازیابی کنند.

بازیابی بلیت

سیروان خسروی در روزهای ۲۵، ۲۶ ، ۲۷ و ۲۸ اسفندماه طی ۸ سانس در سالن میلاد نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به روی صحنه می‌رود که نخستین کنسرت وی پس از یک سال دوری از صحنه در پایتخت است. بلیت‌فروشی این ۸ اجرا در هفته‌های قبل انجام شد که تمامی ۱۶ هزار بلیت آن در عرض یک ساعت و نیم به فروش رفت و یک رکورد دست‌نیافتنی در عرصه موسیقی ثبت شد.

از مُهرِ تاییدِ بهار نزدیکه در کیش تا اولین بارش بارون پاییزی در اصفهان

سیروان فنس_نسیم احمدی: در شامگاه  واپسین روز سال ۹۴ سیروان و گروهش در “سالن تالار شهر” جزیرۀ “کیش” به روی صحنه رفتند و یک اجرای فوق انرژیک را در ۲۹ اسفند ۹۴ از خود در جزیرۀ کیش به یادگار گذاشتند.
نوازندگان یک یه یک به روی صحنه آمدند و پشت سازهای خود مستقر شدند ، اکنون زمان آن بود که خالق لحظات پر هیجانِ حضاری که حتی یک صندلی خالی در سالن باقی نگذاشته بودند ، با یک قطعۀ خاطره انگیز برای لحظه ای کوتاه  تمامی آنها را در کنار تمامی خاطرات شیرین و گاه تلخ آنها بنشاند.
تو خیال کردی بری ، دلم برات تنگ میشه / نمیدونستی دلم به سختی سنگ میشه
سرآغاز قطعه ای بود که سیروان برای آخرین بار با اجرای گوش نواز آن در زمستانِ جزیرۀ کیش حضار را دل گرم میکرد ، و سولوی ساکسفون نریمان ناعمی که هر شنونده ای را به وجد می آورد در اجرای بی نقص این قطعه بی تاثیر نبود.
“بهار نزدیکه” عنوان قطعه ای بود که مهر تایید را بر حال و هوای بهاری جزیرۀ کیش زد.
همچنین در ادامه قطعاتی نظیر : دوست دارم ، نه نرو ، خاطرات تو ، عاشقتم ، دلم گرفته ، کجایی تو ، یه روزی میای ، به همین زودی ، آره ، من عاشقت شدم ، بارون پاییزی ، بیقرار ، اگه تو مال من نیستی ،و دوست دارم زندگی رو ؛ توسط سیروان و اعضای بندِ حرفه ای او به اجرا در آمد.
همچنین در دومین روز از فصل بهار ، نابغۀ تنظیم اولین اجرای خود را از سرزمین ریتم و موسیقی آغاز کرد.
“هتل هرمز” بندرعباس در میان انبوهی از دود و باریکه های نور که سهم بسیاری در به ثمررساندن یک کنسرت بی نظیر بهاری داشتند و انرژی غیرقابل وصف حضار و به تبع آنها سیروان و اعضای گروهش که با تمامی قطعات را با جان و دل اجرا میکردند ؛ یک هیجان بی نظیر را تجربه کرد.
همراهی بی وقفۀ مردم در اجرای قطعات خاطرات تو ، کجایی تو ، دلم گرفته ، به همین زودی و دوست دارم زندگی رو نقطۀ عطف این کنسرت بود.
همچنین لازم به ذکر است که این کنسرت برای اولین بار در “فضای باز” و با انرژی فوق العاده و مثال زدنی به همت شرکت “هنرمندان خاک جنوب” به ثمر رسید.
در ادامۀ تور کنسرتهای نوروزی سیروان ، ۴ و۱۰ فروردین “کیش” ، ۶ فروردین “چالوس” ، ۷ فروردین “نارنجستان”  از اجراهایی بودند که به روی صحنه رفتند.
همچنین ۱۱ فروردین “سالن نگین نقش جهان” در سپاهان شهر “اصفهان” برای اولین بار میزبان خالق جاده رویاها بود که
پیش از سیروان در بهمن ماه سال ۹۴ در نزدیکی اصفهان – نجف آباد-  به اجرا برای هواردانش در این شهر پرداخته بود.
امیر دانایی ، مجید پروریان ، علی طاهایی ، علیرضا ثنایی ، یاشا حکمی و نریمان ناعمی از اعضای بند سیروان بودند که او را در اجراهای موفق نوروزی اش همراهی کردند.
با تشکر از فروغ بیدمشک برای همراهی در تهیه گزارش کنسرت کیش و محمد مهدی درتاج برای تهیه گزارش کنسرت بندرعباس.
در ادامه کنسرت اصفهان را به روایت نگاهِ “ایمان عراقی” مشاهده میکنید.

 

ادامه مطلب …

جاده رویاها استوار از جشنواره موسیقی فجر عبور کرد

جاده رویاها استوار از جشنواره موسیقی فجر عبور کرد

سیروان فنس_نسیم احمدی : جشنواره موسیقی فجر در هفتمین شب از برگزاری اش در سالن میلاد میزبان سیروان خسروی و طرفدرانش بود.
حاضران با شمارش معکوسی که در سالن سر داده بودند و هرقدر به سمت کوچکترین عدد آن سوق میخوردند بیتاب تر از پیش می شدند ، به وضوح شور و اشتیاق خود را به رخ سالن میلاد می کشیدند.
نورپرداز این کنسرت با بازی رنگ ها صحنه را مهیج میکرد و نوازندگان یک به یک به روی صحنه می آمدند و پشت سازهای خود قرار میگرفتند. دیگر زمان ورود سیروان به روی صحنه فرا رسیده بود و اعضای بند او با نواختن قطعۀ ریتمیک و خاطره انگیز “تو خیال کردی بری” نوید حضور او به روی صحنه را می دادند.
تو خیال کردی بری ، دلم برات تنگ میشه / نمیدونستی دلم به سختی سنگ میشه/
سیروان به روی صحنه آمد و به اجرای این قطعه که در زمره اولین آثار خلق شده توسط اوست پرداخت.
بعد از پایان اولین اثر این کنسرت او با حضار احوالپرسی کرد و با جملاتش فضای خاصی را در سالن بوجود آورد.
در ادامۀ این کنسرت قطعات آره ، من عاشقت شدم ، عاشقتم ، کجایی تو که در حین اجرای آن موزیک ویدیویی که توسط علی قاضی زاده تهیه شده بود به روی مانیتورها به نمایش در آمد ، بارون پاییزی ، بیقرار ، اگه تو مال من نیستی ، به همین زودی ، بازم بتاب ، نه نرو ، دوست دارم ، یه روزی میای ، خاطرات تو که همزمان با اجرای آن موزیک ویدیویی که توسط مجید فرهبد به ثمر رسیده بود در برابر حاضران به تصویر کشیده شد ، دلم گرفته و “دوست دارم زندگی رو” که بعنوان آخرین قطعه اجرا شد و طرفدران در همراهی و همخوانی با سیروان طی اجرای آن سنگ تمام گذاشتند و باز هم اجرای آنرا ماندگار کردند.
در میان اجرای قطعات سیروان از حضار سوال کرد که چه کسانی برای اولین بار است که در کنسرت او حضور یافته اند؟ که در پاسخ دست های زیادی بلند شد که برای خود سیروان هم بسیار جالب توجه و تعجب برانگیز بود که او هم در پاسخ به آنها ذکر کرد که به دلیل سرما خوردگی صدایش خش دارد.
او پس از اجرای آهنگ “دوست دارم” به معرفی اعضای بند خود پرداخت که : علیرضا ثنایی ، یاشا حکمی ، نریمان ناعمی ، علی طاهایی و مجید پروریان اعضای گروه پر انرژی او بودند که او را در این کنسرت همراهی کردند.

عکس های کنسرت بزودی…

 

جاده رویاها در نصف جهان غوغا به پا کرد

“جاده رویاها در نصف جهان غوغا به پا کرد”

سیروان فنس_نسیم احمدی :  سیروان به همراه گروهش در شامگاه ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در “مجتمع فرهنگی تفریحی شیخ بهایی” به همت موسسه “پیغام هنر پارسیان” و آقایان “محمد مرشدی” ، “رضا فروزنده” و “منوچهر حسینی” در ۲۰ کیلومتری شهر اصفهان و در شهرستان نجف آباد به دیدار طرفدارانش رفت.
فروش بلیتها در کمترین زمان و زدن رکورد فروش بلیت در تهران ، صندلی های مملوء از طرفدارانی که سالها انتظار چنین شبی را می کشیدند ، نوید یک کنسرت به یاد ماندنی و بسیار پرانرژی را میداد.
۱۰،۹،۸،۷،… صدای بلند حضار و شمارش معکوسی را که سر داده بودند هیجان سالن را به اوج خود رسانده بود و سیروان با آهنگ محبوب طرفدرانش ،توخیال کردی بری، در میان انبوهی از دود که طنین صدای او را به آغوش کشیده بود و شاخه هایی از نور که به استیج زیبایی را اعطا کرده بودند به روی صحنه آمد.
نوبت به اجرای قطعه دوم رسید و قدری از هیجان و اضطراب مردم فروکش کرده و با صدای رساتری میتوانند با او همخوانی کنند ؛ سیروان با همان زیرکی همیشگی اش خوب میداند به سراغ چه قطعه ای برود که به سالن انرژی مضاعف ببخشد. “آره” عنوان آهنگی بود که بعنوان دومین قطعه در این کنسرت به اجرا در آمد.
همچنین در ادامه قطعات “من عاشقت شدم” که تمثیلی بارز برای معرفی خالقش می باشد ، “عاشقتم”،”کجایی تو”،”بارون پاییزی” که حتی در فصل زمستان هم بر نصف جهان بارید، “بیقرار”،”اگه تو مال من نیستی”، به همین زودی”، “بازم بتاب”،”نه نرو”،”دوست دارم”،”خاطرات تو” به اجرا در آمد.
نمیدونم چی باید بخونم / اشکام پایین میاد رو گونه م/ شاید سرنوشت ما همین بود/ بی تو من تنها بمونم /
سرآغاز قطعه ای بود که شاید خاطرات و دلتنگی های بسیاری را در خود جای داده است و با شنیدن آن تک تک آن لحظات در برابر چشمان طرفدارانش توسط خالقش به تصویر کشیده میشود ؛ قدری از جنب و جوش سالن کم میشود و بعضی سکوت را به همخوانی ترجیح میدهند اما بعضی با صدای رساتر از پیش با سیروان همخوانی میکردند.
حسن ختام این کنسرت اجرای قطعه “دوست دارم زندگی رو” بود که سالن را تا مرز انفجار برد و به آن هیجان را ارزانی داد.
همچنین از اعضای بند سیروان که او را در به ثمر رساندن این کنسرت همراهی کردند میتوان به : یاشا حکمی، نریمان ناعمی، مجید پروریان ، امیر دانایی ، علیرضا ثنایی ، علی طاهایی اشاره کرد.
همچنین لازم به ذکر است که سیروان در ۲۰ بهمن برای اولین در خرم آباد به روی استیج رفت.

عکس های کنسرت بزودی…