از اتمام کنسرت های نوروزی تا تبریک سال نو به طرفداران

دهم فروردین ماه ۱۳۹۶ آخرین کنسرت نوروزی سیروان بود که سیروان در این راستا پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن از طرفداران تشکر کرد که در کنسرت ها حضور پررنگی داشتند و سال نو را به همه طرفداران عزیز تبریک گفت

از انتشار دومین قطعه از آلبوم «بی مرز» تا ایده ساخت ملودی با همکاری اوکان آریکان

«سیروان خسروی» خواننده مطرح و موفق موسیقی پاپ که هفته گذشته به رکورد فروش ۱۶٠٠٠ بلیت در کمتر از دو ساعت دست یافت؛ اخیرا چند قطعه از آلبوم «بی مرز» را منتشر کرده است.
یکی از این قطعات آهنگ “برگرد” با ترانه ای از «زانیار خسروى» و ملودى و تنظیم «سیروان خسروى» بوده است.
«سیروان خسروی» در صفحه مجازی خود، در رابطه با نحوه ساخت ملودی قطعه «برگرد» و خاطره ای که از آن دارد، یاد داشتی منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:
«تابستون دو سال پیش در ترکیه با ویولونیستى به اسم اوکان آریکان آشنا شدم و ۵ ماه بعد به دعوت من به ایران اومد و قرار بود که در اجراى جشنواره فجر گروهمون رو همراهى کنه که البته مجوز این کار صادر نشد. ولى طى ٢،٣ روزى که در ایران بود تصمیم گرفتیم بدون هیچ پیش زمینه اى به ضبط یه سرى ایده مشغول شیم که یکى از این ایده ها همین تِمى بود که شنیدید.
یکى از شبهاى اردیبهشت امسال بود که پاى کامپیوتر بودم و خبر فوت شدن اوکان رو از على قاضى زاده شنیدم… بی اختیار سراغ تِمى که دو سال قبل ضبط کرده بودیم رفتم و پس از چند بار گوش دادن بهش اولین ملودى اى که به ذهنم رسید رو رکورد کردم که نتیجش شد ملودى آهنگ “برگرد”.
زندگى کوتاهتر از چیزیه که به نظر میرسه… قدر لحظه هاشو بدونیم…»

کمک به یک اعدامی

سیروان :

دوستان با یاری شما قصد داریم در واپسین لحظات؛ امید رو به انسانی نا امید بازگردونیم و لبخند دوباره رو به لبان خانواده ای هدیه کنیم.
چشمان زنی بی پناه که در سالهای گذشته در دفاع از جان خود قتلی مرتکب شده به دستان ما و شماست.
مبلغى که به عنوان دیه باید به خانواده مقتول پرداخت بشه چهارصد میلیون تومانه که از این مبلغ، صد میلیون توسط پدر این خانم و صد میلیون هم توسط محسن یگانه، سیروان خسروى، مازیار فلاحى، زانیار خسروى و برادران حاتم پور (تهیه کننده این خوانندگان) پرداخت شده.
اما هنوز دویست میلیون تومان باقى مونده که تا روز شنبه باید تهیه بشه. تعداد دوستانى که صفحه اینستاگرام این خوانندگان رو دنبال کردن بیشتر از دو میلیون نفر میشه، یعنى اگه فقط بیست هزار نفر از این افراد نفرى فقط ده هزار تومان پرداخت کنن این مبلغ به راحتى جمع میشه.
دوستان عزیز اگر شما هم مایلید میتونید به این کمپین مهربانی بپیوندید و در حد توان جهت آزادی این زن ستمدیده جهت تامین دیه مشارکت کنید. لایک مجازى در این مورد هیچ کمکى به این خانم نمیکنه، دوستانتون رو واقعا براى کمک مالى منشن کنین.
هنرمندان عزیز و خیرین محترمى که تمکن مالى دارین خیلى میتونین تو این قضیه موثر باشین.

شماره کارت
۵٠٢٢٢٩١٠٣۶٣٢٠٠۶۵ بانک پاسارگاد به نام مجتبى حاتم پور

در ضمن مبلغ جمع آورى شده در آخر هر روز توسط آقاى مجتبى حاتم پور در صفحه اینستاگرامشون اعلام میشه.