ازانتشار ویدیو کنسرت “کجایی تو” تا منتشر شدن ششمین قطعه از آلبوم بی مرز

سیروان فنس – مهدی رجبی

سیروان خسروی خواننده محبوب و مطرح موسیقی پاپ با انتشار ویدیو کنسرت قطعه “کجایی تو” در تاریخ دوم خرداد ۹۶ بار دیگر سطح بالای کاری خود را ثابت کرد و نشان داده است که برای هنر و هنردوست ارزش قائل است.
ویدیو این اجرا مربوط به کنسرت مارچ ۲۰۱۷ سیروان در نمایشگاه بین المللی تهران می باشد که با استقبال زیادی از طرفداران وی رو به رو شد.
شایان ذکر است که آهنگسازی و تنظیم و میکس و مسترینگ این قطعه به عهده سیروان بوده و کارگردانی آن را کنتراست استودیوانجام داده است.
از نکات قابل توجه که از چشم هوادارهای سیروان به دور نماند ، هماهنگی اعضای بند هنگام نوازندگی گیتار بوده است.
سیروان خسروی در کنسرت های اخیر از آلبوم بی مرز دست به ساز شده و گیتار می نوازد. در حالی که ساز تخصصی وی پیانو  وکیبورد می باشد.

انتشار قطعه خیلی روزا گذشت:
همچنین سیروان خسروی در شامگاه روز جمعه با پست کردن ویدیویی از خود ، از منتشر شدن قطعه جدیدش در روز یکشنبه ۷ خرداد ۹۶ خبر داد.
لازم به ذکر است که این قطعه ، ششمین قطعه از آلبوم بی مرز سیروان می باشد.

دانلود آهنگ خیلی روزا گذشت – سیروان خسروی

دانلود آهنگ

دانلود اجرای زنده ی کجایی تو سیروان خسروی


دانلود MP3

دانلود با کیفیت ۷۲۰

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود آهنگ زیباترین اتفاق از سیروان خسروی

دانلود

از انتشار دومین قطعه از آلبوم «بی مرز» تا ایده ساخت ملودی با همکاری اوکان آریکان

«سیروان خسروی» خواننده مطرح و موفق موسیقی پاپ که هفته گذشته به رکورد فروش ۱۶٠٠٠ بلیت در کمتر از دو ساعت دست یافت؛ اخیرا چند قطعه از آلبوم «بی مرز» را منتشر کرده است.
یکی از این قطعات آهنگ “برگرد” با ترانه ای از «زانیار خسروى» و ملودى و تنظیم «سیروان خسروى» بوده است.
«سیروان خسروی» در صفحه مجازی خود، در رابطه با نحوه ساخت ملودی قطعه «برگرد» و خاطره ای که از آن دارد، یاد داشتی منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:
«تابستون دو سال پیش در ترکیه با ویولونیستى به اسم اوکان آریکان آشنا شدم و ۵ ماه بعد به دعوت من به ایران اومد و قرار بود که در اجراى جشنواره فجر گروهمون رو همراهى کنه که البته مجوز این کار صادر نشد. ولى طى ٢،٣ روزى که در ایران بود تصمیم گرفتیم بدون هیچ پیش زمینه اى به ضبط یه سرى ایده مشغول شیم که یکى از این ایده ها همین تِمى بود که شنیدید.
یکى از شبهاى اردیبهشت امسال بود که پاى کامپیوتر بودم و خبر فوت شدن اوکان رو از على قاضى زاده شنیدم… بی اختیار سراغ تِمى که دو سال قبل ضبط کرده بودیم رفتم و پس از چند بار گوش دادن بهش اولین ملودى اى که به ذهنم رسید رو رکورد کردم که نتیجش شد ملودى آهنگ “برگرد”.
زندگى کوتاهتر از چیزیه که به نظر میرسه… قدر لحظه هاشو بدونیم…»