جاده رویاها در نصف جهان غوغا به پا کرد

“جاده رویاها در نصف جهان غوغا به پا کرد”

سیروان فنس_نسیم احمدی :  سیروان به همراه گروهش در شامگاه ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در “مجتمع فرهنگی تفریحی شیخ بهایی” به همت موسسه “پیغام هنر پارسیان” و آقایان “محمد مرشدی” ، “رضا فروزنده” و “منوچهر حسینی” در ۲۰ کیلومتری شهر اصفهان و در شهرستان نجف آباد به دیدار طرفدارانش رفت.
فروش بلیتها در کمترین زمان و زدن رکورد فروش بلیت در تهران ، صندلی های مملوء از طرفدارانی که سالها انتظار چنین شبی را می کشیدند ، نوید یک کنسرت به یاد ماندنی و بسیار پرانرژی را میداد.
۱۰،۹،۸،۷،… صدای بلند حضار و شمارش معکوسی را که سر داده بودند هیجان سالن را به اوج خود رسانده بود و سیروان با آهنگ محبوب طرفدرانش ،توخیال کردی بری، در میان انبوهی از دود که طنین صدای او را به آغوش کشیده بود و شاخه هایی از نور که به استیج زیبایی را اعطا کرده بودند به روی صحنه آمد.
نوبت به اجرای قطعه دوم رسید و قدری از هیجان و اضطراب مردم فروکش کرده و با صدای رساتری میتوانند با او همخوانی کنند ؛ سیروان با همان زیرکی همیشگی اش خوب میداند به سراغ چه قطعه ای برود که به سالن انرژی مضاعف ببخشد. “آره” عنوان آهنگی بود که بعنوان دومین قطعه در این کنسرت به اجرا در آمد.
همچنین در ادامه قطعات “من عاشقت شدم” که تمثیلی بارز برای معرفی خالقش می باشد ، “عاشقتم”،”کجایی تو”،”بارون پاییزی” که حتی در فصل زمستان هم بر نصف جهان بارید، “بیقرار”،”اگه تو مال من نیستی”، به همین زودی”، “بازم بتاب”،”نه نرو”،”دوست دارم”،”خاطرات تو” به اجرا در آمد.
نمیدونم چی باید بخونم / اشکام پایین میاد رو گونه م/ شاید سرنوشت ما همین بود/ بی تو من تنها بمونم /
سرآغاز قطعه ای بود که شاید خاطرات و دلتنگی های بسیاری را در خود جای داده است و با شنیدن آن تک تک آن لحظات در برابر چشمان طرفدارانش توسط خالقش به تصویر کشیده میشود ؛ قدری از جنب و جوش سالن کم میشود و بعضی سکوت را به همخوانی ترجیح میدهند اما بعضی با صدای رساتر از پیش با سیروان همخوانی میکردند.
حسن ختام این کنسرت اجرای قطعه “دوست دارم زندگی رو” بود که سالن را تا مرز انفجار برد و به آن هیجان را ارزانی داد.
همچنین از اعضای بند سیروان که او را در به ثمر رساندن این کنسرت همراهی کردند میتوان به : یاشا حکمی، نریمان ناعمی، مجید پروریان ، امیر دانایی ، علیرضا ثنایی ، علی طاهایی اشاره کرد.
همچنین لازم به ذکر است که سیروان در ۲۰ بهمن برای اولین در خرم آباد به روی استیج رفت.

عکس های کنسرت بزودی…

Share
4 پاسخ
  • میلاد کرامتی
   میلاد کرامتی میگه:

   بخش اینستاگرام فقط باید اپدیت بشه که اونم فعلا سیروان یه هفته ک پستی تو اینستاگرامش نذاشته

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *