جاده رویاها استوار از جشنواره موسیقی فجر عبور کرد

جاده رویاها استوار از جشنواره موسیقی فجر عبور کرد

سیروان فنس_نسیم احمدی : جشنواره موسیقی فجر در هفتمین شب از برگزاری اش در سالن میلاد میزبان سیروان خسروی و طرفدرانش بود.
حاضران با شمارش معکوسی که در سالن سر داده بودند و هرقدر به سمت کوچکترین عدد آن سوق میخوردند بیتاب تر از پیش می شدند ، به وضوح شور و اشتیاق خود را به رخ سالن میلاد می کشیدند.
نورپرداز این کنسرت با بازی رنگ ها صحنه را مهیج میکرد و نوازندگان یک به یک به روی صحنه می آمدند و پشت سازهای خود قرار میگرفتند. دیگر زمان ورود سیروان به روی صحنه فرا رسیده بود و اعضای بند او با نواختن قطعۀ ریتمیک و خاطره انگیز “تو خیال کردی بری” نوید حضور او به روی صحنه را می دادند.
تو خیال کردی بری ، دلم برات تنگ میشه / نمیدونستی دلم به سختی سنگ میشه/
سیروان به روی صحنه آمد و به اجرای این قطعه که در زمره اولین آثار خلق شده توسط اوست پرداخت.
بعد از پایان اولین اثر این کنسرت او با حضار احوالپرسی کرد و با جملاتش فضای خاصی را در سالن بوجود آورد.
در ادامۀ این کنسرت قطعات آره ، من عاشقت شدم ، عاشقتم ، کجایی تو که در حین اجرای آن موزیک ویدیویی که توسط علی قاضی زاده تهیه شده بود به روی مانیتورها به نمایش در آمد ، بارون پاییزی ، بیقرار ، اگه تو مال من نیستی ، به همین زودی ، بازم بتاب ، نه نرو ، دوست دارم ، یه روزی میای ، خاطرات تو که همزمان با اجرای آن موزیک ویدیویی که توسط مجید فرهبد به ثمر رسیده بود در برابر حاضران به تصویر کشیده شد ، دلم گرفته و “دوست دارم زندگی رو” که بعنوان آخرین قطعه اجرا شد و طرفدران در همراهی و همخوانی با سیروان طی اجرای آن سنگ تمام گذاشتند و باز هم اجرای آنرا ماندگار کردند.
در میان اجرای قطعات سیروان از حضار سوال کرد که چه کسانی برای اولین بار است که در کنسرت او حضور یافته اند؟ که در پاسخ دست های زیادی بلند شد که برای خود سیروان هم بسیار جالب توجه و تعجب برانگیز بود که او هم در پاسخ به آنها ذکر کرد که به دلیل سرما خوردگی صدایش خش دارد.
او پس از اجرای آهنگ “دوست دارم” به معرفی اعضای بند خود پرداخت که : علیرضا ثنایی ، یاشا حکمی ، نریمان ناعمی ، علی طاهایی و مجید پروریان اعضای گروه پر انرژی او بودند که او را در این کنسرت همراهی کردند.

عکس های کنسرت بزودی…

 

Share
4 پاسخ
  1. کیانا
    کیانا میگه:

    تو رو خداااااااااااااااااااااااااا زود بذارید برای دانلود نمیشه از اپارات دانلود کرد…………………….منظورم مصاحبه جدید روووووووووووو

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *