از مُهرِ تاییدِ بهار نزدیکه در کیش تا اولین بارش بارون پاییزی در اصفهان

سیروان فنس_نسیم احمدی: در شامگاه  واپسین روز سال ۹۴ سیروان و گروهش در “سالن تالار شهر” جزیرۀ “کیش” به روی صحنه رفتند و یک اجرای فوق انرژیک را در ۲۹ اسفند ۹۴ از خود در جزیرۀ کیش به یادگار گذاشتند.
نوازندگان یک یه یک به روی صحنه آمدند و پشت سازهای خود مستقر شدند ، اکنون زمان آن بود که خالق لحظات پر هیجانِ حضاری که حتی یک صندلی خالی در سالن باقی نگذاشته بودند ، با یک قطعۀ خاطره انگیز برای لحظه ای کوتاه  تمامی آنها را در کنار تمامی خاطرات شیرین و گاه تلخ آنها بنشاند.
تو خیال کردی بری ، دلم برات تنگ میشه / نمیدونستی دلم به سختی سنگ میشه
سرآغاز قطعه ای بود که سیروان برای آخرین بار با اجرای گوش نواز آن در زمستانِ جزیرۀ کیش حضار را دل گرم میکرد ، و سولوی ساکسفون نریمان ناعمی که هر شنونده ای را به وجد می آورد در اجرای بی نقص این قطعه بی تاثیر نبود.
“بهار نزدیکه” عنوان قطعه ای بود که مهر تایید را بر حال و هوای بهاری جزیرۀ کیش زد.
همچنین در ادامه قطعاتی نظیر : دوست دارم ، نه نرو ، خاطرات تو ، عاشقتم ، دلم گرفته ، کجایی تو ، یه روزی میای ، به همین زودی ، آره ، من عاشقت شدم ، بارون پاییزی ، بیقرار ، اگه تو مال من نیستی ،و دوست دارم زندگی رو ؛ توسط سیروان و اعضای بندِ حرفه ای او به اجرا در آمد.
همچنین در دومین روز از فصل بهار ، نابغۀ تنظیم اولین اجرای خود را از سرزمین ریتم و موسیقی آغاز کرد.
“هتل هرمز” بندرعباس در میان انبوهی از دود و باریکه های نور که سهم بسیاری در به ثمررساندن یک کنسرت بی نظیر بهاری داشتند و انرژی غیرقابل وصف حضار و به تبع آنها سیروان و اعضای گروهش که با تمامی قطعات را با جان و دل اجرا میکردند ؛ یک هیجان بی نظیر را تجربه کرد.
همراهی بی وقفۀ مردم در اجرای قطعات خاطرات تو ، کجایی تو ، دلم گرفته ، به همین زودی و دوست دارم زندگی رو نقطۀ عطف این کنسرت بود.
همچنین لازم به ذکر است که این کنسرت برای اولین بار در “فضای باز” و با انرژی فوق العاده و مثال زدنی به همت شرکت “هنرمندان خاک جنوب” به ثمر رسید.
در ادامۀ تور کنسرتهای نوروزی سیروان ، ۴ و۱۰ فروردین “کیش” ، ۶ فروردین “چالوس” ، ۷ فروردین “نارنجستان”  از اجراهایی بودند که به روی صحنه رفتند.
همچنین ۱۱ فروردین “سالن نگین نقش جهان” در سپاهان شهر “اصفهان” برای اولین بار میزبان خالق جاده رویاها بود که
پیش از سیروان در بهمن ماه سال ۹۴ در نزدیکی اصفهان – نجف آباد-  به اجرا برای هواردانش در این شهر پرداخته بود.
امیر دانایی ، مجید پروریان ، علی طاهایی ، علیرضا ثنایی ، یاشا حکمی و نریمان ناعمی از اعضای بند سیروان بودند که او را در اجراهای موفق نوروزی اش همراهی کردند.
با تشکر از فروغ بیدمشک برای همراهی در تهیه گزارش کنسرت کیش و محمد مهدی درتاج برای تهیه گزارش کنسرت بندرعباس.
در ادامه کنسرت اصفهان را به روایت نگاهِ “ایمان عراقی” مشاهده میکنید.

 

 

Share
5 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس میگه:

  کی ویدیو حاصر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 2. ناشناس
  ناشناس میگه:

  آقا میلاد سلام میخواستم ببینم چجوری میشه با سیروان یا استاد کاوه یغمایی در موردکار موزیک صحبت کنم؟من عاشق موزیکم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم.اگه لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  پاسخ
  • میلاد کرامتی
   میلاد کرامتی میگه:

   سلام
   فعلا بهترین راه ارتباط مستقیمی ک میتونم بهتون معرفی کنم اینه ک بهشون تو اینستاگرام پیام بدین.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *