بازگشت سیروان بعد از ٨ ماه ( کنسرت اکس بلک)

سیروان پس از اجرای ١١ بهمن ٩۴ اولین اجرای امسالش رو ٣ مهر ماه در برج ازادی روی استیج برد این کنسرت با اسپانسری اکس بلک بود و طرفداران خوش شانسی که در این کنسرت حضور داشتند به قید قرعه برنده ی بلیط شده بودند .

این شب فوق العاده با هنر نمایی ٣ دی جی ای که اهنگ بازم بتاب رو میکس کرده بودند شروع شد و سپس پس از اتمام میکس ها دی جی ها با تشویق شنونده ها راهی بک استیج شدند .

پس از انتظار طولانی مدت طرفداران ، سیروان با اهنگ سوژه هات تکراریه وارد صحنه شد و برای اولین بار این ترک رو زنده اجرا کرد و همه ی طرفداران رضایت خود رو با همخونی با خواننده ی مورد علاقشون و جیغ پایانی اهنگ نشان دادند .

ترک بعدی نه نرو بود که به صورت اولین ورژن یعنی ورژن house اجرا شد و ترک سوم دوست دارم بود مثل این که همه ی طرفداران دلتنگ این ترک بودند چون این ترک از اول با صدای طرفداران شروع شد و طوری میخوندن که صدای سیروان به سختی قابل تشخیص بود .

ترک چهارم یه روزی میای بود جالبه که بگم در این کنسرت سیروان هیچ کدوم از اهنگ هارو طوری که در کنسرت انپلاگد اجرا کرده بود اجرا نکرد و سبک اولیه ی همه ی اهنگ هارو حفظ کرده بود و این ترک هم از این قافیه جدا نبود .

ترک بعدی بوی پاییز میداد این ترک با ورژن لایوش اجرا شد که سیروان از پسش به خوبی بر اومد و حس بارونی بودنش و به تمام سالن القا کرد و طوری که همه ی سالن بوی بارون پاییزی رو کرفته بودند.

ترک های کجایی تو و بیقرار به ترتیب اجرا شدند و پس از اتمام ترک سیروان از نریمان ناعمی دعوت کرد که بیاد رو استیج و تیم و همراهی کنه و اهنگ خاطرات تو رو به اجرا دراوردند.

ترک بعدی یکی از اهنگ های البوم ساعت ٩ بود ترک دلم گرفته اجرا شد و سیروان اضافه کرد که احتمالاً این کنسرت اخرین کنسرت امسالش باشه و البومش تو مراحل اخر تدوین هست و اهنگ عاشقتم و به همین زودی رو به ترتیب اجرا کرد و اعضای گروه رو معرفی کرد : یاشا حکمی (کیبرد) – علی رضا ثنایی (گیتار اکوستیک و الکتریک)- علی طاهایی (درامز)- امیر دانایی (گیتار الکتریک) -نریمان ناعمی (ساکسیفون)- مجید پروریان(گیتار بیس).

ترک دوست دارم زندگی رو اجرا شد و سیروان گفت فک نمیکردم این ترک اینقدر محبوب بشه و ادامه داد که من خوشحالم که مخاطبام شما هستید (سیروان رو به طرفدارا)و از احسان حاجیان (مدیر برنامه)و فرهاد فتهی که زحمت زیاددی در این کنسرت کشیده بود و دستندر کاران صحنه تشکر فراوان کرد و پس از مقدمه چینی اخرین اهنگ ریلیز شدهشو شروع به خوندن کرد قاب عکس خالی اجرا شد برعکس انتظار منتقدان مخاطب این اهنک حتی از بعضی از ترک های قبلی سیروان بیشتر بود .

در انتهای کنسرت سیروان از مدیریت سالن ازادی و شرکت های وابسته به اکس تشکر کرد و گفت این پافشاری اکس برای کنسرت باعث شد که من از تنبلی در بیام و این اجرا انجام بدم. و بعد برای بار دوم سوژهات تکراریه رو اجرا کرد.

نویسنده: غزاله پروینی

منبع بصری : میگل شمعدانی

Share
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *