از اجرای کنسرت در تهران تا انتشار آلبوم بی مرز

http://imgh.us/photo_2017-02-17_15-30-20.jpg

از اجرای کنسرت در تهران تا انتشار آلبوم بی مرز

سیروان فنس – مهدی رجبی : سیروان خسروی خواننده محبوب و مطرح موسیقی پاپ که آخرین اجرای او به بهمن ماه سال گذشته بر می گردد با انتشار ویدیویی در سایت شخصی خود از آخرین فعالیت هایش از جمله انتشار آلبوم ،راه اندازی وب سایت جدیدش و آغاز تور کنسرت هایش سخن گفته است که در ادامه به سمع و نظر شما عزیزان می رسد :

آخرین کنسرتی که در تهران برگزار کردم مربوط به بهمن ماه ۹۴ بود ، بعد از آن تصمیم گرفتم تا تغییرات اساسی ای را در شیوه برگزاری اجراها و آهنگ ها ایجاد کنم و اجرایی نداشته باشم.
برای پخش البوم جدیدم ، از طراحی جلد گرفته تا نحوه پخش آن قصد داشتیم که به شیوه جدیدی آن را منتشر کنیم اما به دلیل آن که این موضوع به سطح کیفی مد نظرم نرسید ، آلبوم منتشر نشد. البته من و تیمم برای حصول نتیجه بهتر تمام تلاشمان را کردیم.

درباره جزئیات آلبوم جدیدش گفت :

این آلبوم دارای ۶ قطعه جدید که ۳ قطعه آن به نام های سوژهات تکراریه و قاب عکس خالی و اخیرا تعجب نکن منتشر شده و هر آهنگ این آلبوم را با فاصله زمانی دو هفته نسبت به آهنگ قبلی پخش می کنیم و بقیه قطعات هم در سال جدید منتشر می شود. سیروان در رابطه با وب سایت شخصی خود نیز چنین گفت: یکی از کارهایی که در یک سال گذشته برای آن وقت صرف شده راه اندازی سایت جدیدم بوده. از طریق وب سایت جدیدم ، به شیوه ای تازه به هواداران دسترسی خواهیم داشت. برای مثال متوجه می شویم کدامیک از هواداران در کنسرت ها حضور داشته اند یا آلبوم را خریداری کرده‌اند.

در ادامه توضیحاتی را مبنی بر برگزاری تور کنسرت هایش ارائه نمود:

هفته آخر اسفند کنسرت هایم در تهران برگزار می شود و برای ایام عید هم در شهرستان ها به اجرای برنامه می پردازیم.
در پایان ، خسروی که با وجود تعداد کم کنسرت هایش در سال جاری مواجه بود ، بر این باور است که سال جاری ، سخت ترین سال کاری او بوده ، چرا که فشار و استرس های زیادی را تحمل نموده.
با این اوصاف امسال را برای خودش یک قدم رو به جلو می داند.

Share
4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *