از شروع کنسرت های تهران تا اتمام تور کنسرت های نوروزی

http://s9.picofile.com/file/8290818700/%D8%B3%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86_%D8%AE%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C_17.jpg

غزاله پروینی – سیروان فنس : پس از یک سال سیروان بازگشت خوبی را در کارنامه ی کاری خود جای داد
سیروان که ١٢ سال است در راستای خوانندگی وارد عرصه ی جامعه شده وی در ١۶ روز ٢١ سانس کنسرت خود را به فروشش رساند و در ٩ شهر به هنر نمایی پرداخت .
سیروان با تحولی فراوان بر روی استیج ظاهر شد او در کنسرت بهاری خود برنامه ی اهنگ هایش را متفاوت تر از برنامه ی تهرانش اجرا کرد وی چندین ترک را حذف و بجای انها از ترک های البوم قبلی و سینگل ترک های قدیمی که بیشتر در بین عامه جا افتاده بود را اجرا کرد.
او در چندین شهر وادار به تمدید دوباره ی سانس کنسرت شد و باز طرفداران همه ی بلیط ها را سولد اوت کردند و برای عده ای نرفتن به کنسرت خواننده ی مورد علاقه ی خود رقم خورد .
دهم فروردین ماه اخرین کنسرت نوروزی سیروان بود که سیروان در این راستا پستی منتشر کرد که در آن از طرفداران تشکر کرد که در کنسرت ها حضور پررنگی داشتند و سال نو را به همه تبریک گفت.
سیروان در تهران ، کیش ، بندرعباس ، بندر انزلی، ساری ، چالوس ، رامسر ، متل قو و نور به اجرا پرداخت و یاشا حکمی ، نریمان ناعمی ، امیر دانایی ، مجید پروریان ، مرتضی مسگر و طاها مظاهری همراه با سیروان به هنر نمایی پرداختند و ٢١ سانس به یاد ماندنی را برای تک تک طرفداران رقم زدند .

Share
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *