گزارش ٨ مرداد

کنسرت ٨ مرداد نیز به خوبی کنسرت ۴ مرداد برگزار شد

کنسرت ٨ مرداد نیز به خوبی کنسرت ۴ مرداد برگزار شد و شبی خاص را نه تنها برای سیروان بلکه برای اعضاء گروهش رقم زد این شب استثنایی با موزیک ویدیو کجایی تو با حضور سیروان بر روی سن رفت پس از به اتمام رسیدن این ترک سیروان با طرفداران خوش و بش کرد و گفت : ( امیدوارم امشب هم مثل ۴مرداد همتون پر انرژی باشید.) و شروع به خواندن ترک بعد کرد ترک بعدی نه نرو بود که با استقبالی همیشگی خوانده شد، در این کنسرت ترک هایی نظیر اینم میگذره – خاطرات تو -بارون پاییزی – دوست دارم زندگی رو – ساعت ٩- تو خیال کردی بری- به همین زودی و … اجرا شد .
این کنسرت شبی به یاد ماندنی را برای مدیر برنامه ی سیروان آقای حاجیان رقم زد زیرا تولد وی نیز که در این روز بود توسط سیروان تبریک گفته شد در این شب به یاد ماندنی میمانانی نظیر آقای میرزاجان پور ،آقای موسوی ،خانم لاله اسکندری، آقای فرهاد قائمی ،آقایان مجید و مهدی فرهبد حضور داشتند.
قبل از اتمام کنسرت سیروان سوپرایزش را رو نمایی کرد وی به اجرای اکوستیک ترک جدیدش پرداخت در این ترک تک نوازی آقای ثنایی به گوش میخورد این ترک هم هماننده ترک های قبلی به زیبایی اجرا شد .
اعضاء گروه سیروان که در این کنسرت به هنر نمایی پرداختند: آقایان یاشا حکمی، نریمان ناعمی، علیرضا سنایی- امیر دانایی-امیر طاهایی- مجید پروریان

 

نویسنده:غزاله پروینی

 

 

Share
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *