استــــقبــالی از جنــس خلــق و خـوی خــودِ مــردم

گزارش کنسرت ۵ شهریور سیروان خسروی در بندرعباس
بندرعباس که به خونگرمی مردمانش معروف است و موزیسین های زیادی از این خطه به موسیقی کشور معرفی شده اند ، در پنجمین روز از شهریور امسال میزبان سیروان خسروی و گروهش بود و در سرزمین ریتم و موسیقی در تالار شهید آوینی به روی استیج رفتند و با استقبال گرم مردم این شهر روبرو شدند.
سیروان با آهنگ “تو خیال کردی بری” که بعد از گذشت ۱۰ سال همچنان به طرفدرانش افزوده میشود به روی استیج آمد و انرژی حضار دو چندان شد زیرا کنسرتهای سیروان در همان ابتدا نسخه دوری از اندوه و انرژی کم را برای همه طرفدرانش با انرژی و هیجان کم نظیر می پیچد.
سیروان در هنگام اجرای آهنگ ” اگه تو مال من نیستی” گفت : باید خوب همراهی کنید میخوام ازتون فیلم بگیرم و مردم نیز در همراهی با او کم نگذاشتند و او اصطلاح امشب ترکوندین را برای هر دو سانس یادآور شد.
آهنگهای کجایی تو ، خاطرات تو ، یه روزی میای ، دوست دارم ، بیقرار ، عاشقتم ، آره و…. در این کنسرت اجرا شد و “دوست دارم زندگی رو ” عنوان آهنگی بود که سیروان برای پایان کنسرت برگزیده بود.
علیرضا ثنایی ، امیر دانایی ، مجید پروریان ، علی طاهایی ، نریمان ناعمی ، یاشا حکمی سیروان را در به اجرا رساندن قطعات بروی استیج همراهی کردند.
نویسنده : نسیم احمدی

عکس: بهزاد قاضی پور

Share
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *