گزارش متنی اختصاصی کنسرت آنپلاگد

سیروان خسروی بار دیگر خود را اثبات کرد

 

 

سیاه پوشان جذاب اخرین کنسرت تابستانی خود را در قالب یک کنسرت آنپلاگد به همراهی گروه زهی با رهبری پدرام فریوسفی در ٢٨ شهریور ماه به اجرا دراوردند .

 .

 این کنسرت استثنایی برای بار اول در ایران به اسپانسری اکس بلک در سالن ازادی بر گذار شد این متفاوت ترین کنسرت سیروان تا به حال بود و سیروان برای بار دیگر ثابت کرد که خواننده ی تاپ و نامبر وان است و نشان داد خاص لقبی مناسب برای اوست.

 .

این کنسرت که در ساعات ٩ الی ١١ شنبه شب به اجرا درامد اولین ترک اجرا شده بیقرار بود که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار گرفته شد ، این را از همخوانی انها می توانست فهمید .

 .

بر عکس کنسرت های قبل این کنسرت دارای نظم خاصی بود  سکوتی که نشان دهنده ی این بود که طرفداران با جون و دل به صدای خواننده ی مورد علاقه ی شان گوش می دهند و زمانی صدای اضافه می شد که  به هم خوانی با سیروان  می پرداختند .

.

سیروان در پایان ترک اول پس از تشویق فروان مردم طبق معمول با طرفداران احوال پرسی کرد و گفت: خوش حالم که طلسم این برنامه شکست و تونستم شماهارو از نزدیک ببینم .

 .

ترک بعدی دوست دارم بود ( اتفاقی بود فکر نمی کردم / که با تو روبه رو شم /یا که انقدر زود /با یه نگاه زیرورو شم/ نمی دونستم کسی میتونه/ به این راحتی عاشقم شه / همه ی دنیاش روزاُ شب هایش/ بیاد و مال من شه دوست دارم .) تو این ترک صدای گیتار آقای ثنایی و ساکسیفون آقای ناعمی اهنگ ُ متحول کرده بود …

 .

بعد از اتمام ترک سیروان گفت : دوست دارید از این به بعد  کنسرت تو این سالن بر گزار بشه و بعد علت این که این کنسرت در این سالن اجرا شد را شرح داد و گفت: برای نوع معماری استیج و شیب دار بودنش بود که اینجارو انتخاب کردیم و گفت که امیدوارم سالن هایی مثل اینجا بیشتر بشه.

 .

ترک بعدی حال هوای پاییزی داشت ( داره بارون میاد / کوچه بازم لبریزه احساسه / هنوزم نمنمه بارون صدای ما رو میشناسه / همین دیروز بود انگار تو با من تو همین کوچه / میگفتی زندگی وقتی تو با من نیستی پوچه / آهای بارون پاییزی کی گفته تو غم انگیزی / تو داری خاطراتم رو تو ذهن کوچه میریزی..)  ترک بارون پاییزی خیلی قوی ظاهر شد و با همخونی یک سر ی از طرفداران همراه بود ….. جیغ ها تایید کننده ی مثبت بودن این تغییر بود.

 .

در این ترک سیروان از گروه زهی دعوت کرد که بیان رو استیج و به همراهی با او بپردازند ، این ترک بازم بتاب بود که از پس تغییرات به خوبی بر آمده بود صدای ویالون های همزمان می آمد و طرفدارانی که یک ثانیه از همخوانی دست بر نمیداشتد صدای گیتاری که در حال نواختن بود این ترک یکی از موفق ترین ترک هایی بود که در این کنسرت اجرا شد.

 .

سیروان پس از اتمام این ترک گفت : لطفاً فیلم نگیرید چون فیلمش در میاد. .

 .

قطعه ی تو خیال کردی بری ترک بعدی بود که به اجرا درامد ( تو خیال کردی بری/ دلم برات تنگ میشه / باغ خونه بی تو خشک و بی رنگ میشه/ فک میکردی بری دلم پر از رنج و غمه/ بعد تو رنگ گل ها رنگ سیاه و ماتمه ) صدای ساز  کسیفون این اهنگ را رویایی کرده بود و گیتاری که حس صمیمیت را به ادم القا میکرد و واقعاً به بهترین نوع ممکن این ترک اجرا شد.

 .

 ترک بعدی کجایی تو بود این ترک تغییر زیادی نکرده بوداما در انتهای ان صدای گیتار طوری با آهنگ تلفیق شده بود که کاملاً احساس موسیقی متن را به حضار القا میکرد ( از اخرین بار / که چشام تورو دیدن / فهمیدم که عشق یعنی نرسیدن )

 .

به همین زودی ترک بعدی بود که از همان کحظه ی اغازین با همخوانی طرفداران همراه بود در این ترک احساسی از همه ی ساز ها به جا استفاده شده بود و احساسی بودنش حفظ شده بود و واقعاً به خوبی اجرا شد …

 .

ترک بعدی خاطرات تو بود ( برگای زرد منو یاد تو میندارن / چه زود رسید پاییز بازم/ اما اینبار تو مال من نیستی/ روزا دارن اروم اروم سرد میشن/ غروبا دلگیر ترن/ همه دنیا بهم میگن نیستی ) این ترک با همخوانی طرفداران بسیار زیبا اجرا شد .

 .

دوست دارم زندگیرو ترک بعدی بود این ترک به صورت اکوستیک نیز پر انرژی بود و حضار سالن را به وجد اورد ( دوست دارم زندگیرو / دوست دارم زندگیرو/ خوب یا بد اگه اسون یا سخت/ دوست دارم زندگیرو/ اوووو اوووو اووو )

 .

سیروان قبل اجرای این ترک به طرفداران میگه همخونی کنین تا جایی که میتونین.

 .

 (حرفای تکراری عشقای کوتاه/ باز تنهایی بسه ادامه این راه/ هر راهی رو میرم رو به یه سرابه/ خسه از این عشقایی که مثل یه حبابه/ ولی تو این دنیا یکی باید باشه / که با همه ی وجودش با من همراه شه) ترک یه روزی میای به صورت پاپ اجرا شد و حس خاصی را به طرفداران القا کرد … این ترک به علت ضبط با بهترین کیفیت و استایل چندین بار اجرا شد .

.

ترک بعدی نه نرو بود ( نه نرو /تنهام نزار / من عاشقتم /دیونه وا) این ترک تغییر زیادی روش شکل گرفته بود صدای پیانو ی اولش که نشان دهنده ی بودن ترک نه نرو بود تغییر کرده بود و همرو سوپرایز کرد و با استقبال خوبی هم رو به رو شد.

 .

ترک بعدی ترک ساعت ٩ بود از آلبوم دوم سیروان ( ساعت ٩ یه خیابون منه تنها / یه عالم فکر نمه بارون چندتا رویا / ادما تصویر کوتاه تو خیابون / یخ زده خاطره ها تو نگاشون / تو پیادهرو انگار تورو میبینم / چقدر شکل تو بزار ببینم/رد شدی یا که هنوز همونجا هستی / منو میبینی یا باز چشماتو بستی ) این آهنگ با ٣ نوازی گیتار آقای ثنایی و دانایی و پیانو سیروان نواخته شد و لحظه ای نبود که طرفداران سکوت کره باشند .

 .

ترک بعدی عاشقتم بود این ترک تغییرات زیادی را متحمل بود اما با ظرافت و زیبایی اجرا شد صدای ساز های متفاوت همخوانی پر انرژی طرفداران انرژی صدای سیروان حس حال عجیبی به سالن داده بود اما سیروان پس این ترک نیز برامد

 .

این کنسرت کامل تصویر برداری شد و قرار شد که به صورت فیلم کنسرت به بازار عرضه بشه و همین دلیل اجرا شدن چندی از ترک ها دو یا سه بار بود

 .

این کنسرت اولین کنسرت اکوستیک در ایران بود و سیروان به راحتی این کنسرت را اجرا کرد و فرا تر از تصور ظاهر شد در این کنسرت ویژه کاوه یغمایی بسیار به سیروان کمک کرده بود

 .

سیروان در نهایت  در پستی که در اینستاگرامش گذاشته بود از : اکس بلک  اعضاى گروهش احسان حاجیان که مدیریت اجرایى تمامى اتفاقات رو بعهده داشت و تک تک دستندرکاران پشت صحنه (نور ، صدا، دکور، فیلمبردارى
اعضاى ارکستر زهی) مجید فرهبد ، مدیر و کارگردان فیلمبردارى بردارى کنسرت بر اهده داشت همه مهمتر از کاوه یغمایى که تنظیم ارکستر زهى این اجرا به اهده ی او بود تشکر فراون کرد .

.

اعضاء گروه سیروان که در این کنسرت به هنر نمایی پرداختند: آقایان یاشا حکمی، نریمان ناعمی، علیرضا ثنایی- امیر دانایی-امیر طاهایی- مجید پروریان

 

.

Share
14 پاسخ
 1. سمیرا
  سمیرا میگه:

  خیلی خوب بود کنسرت … فقط طبق معمول همه کنسرتها با تاخیر ۱ ساعته شروع شد.. ساعت ۱۰ شروع و ساعت ۱۲ تموم شد.

  پاسخ
 2. سپهر
  سپهر میگه:

  سلام در ترک نه نرو یک خانوم با سیروان بعضی قسمت ها رو همخوانی میکرد میشه اسمشو بزارین

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *